top of page

Obróbka CNC

Posiadamy wysokiej klasy centrum obróbcze CNC, które pozwala na optymalizację kosztów produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości.
 

Oferujemy profesjonalną obróbkę skrawaniem. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy nowoczesny park maszyn.

Nasze usługi są bardzo zróżnicowane. Zajmujemy się obróbką różnorodnych materiałów, takich jak drewno i materiały drewnopochdne, aluminium, tworzywa sztuczne.

IMG_20191108_164517.jpg

Oświetlenie architektoniczne

Czy kiedykolwiek miałeś okazję obserwować wyjątkowe, zjawiskowe iluminacje na fasadach budynków, które nadawały im wyjątkowego klimatu? Najczęściej, są one wyświetlane z okazji wydarzeń sportowych, kulturalnych czy też innego rodzaju eventów. I dokładnie tego typu widowiskowym oświetleniem zajmuje się nasza firma! Oprócz tego, zajmujemy się również organizacją oświetlenia statycznego, które sprawdzi się przede wszystkim w kontekście teatrów, muzeów, a także dworków i domów weselnych.

Niezależnie zatem od tego, czy zależy Ci na oświetleniu statycznym dodającym powagi i prestiżu danemu miejscu, czy też chciałbyś zainstalować niespotykane i dynamiczne multimedialne wizualizacje, które uświetnią zarówno eventy, jak i koncerty i festiwale- zgłoś się do nas.

Nasz zespół doskonale zadba o to, aby oświetlenie zewnętrzne dowolnego obiektu zostało zrealizowane profesjonalnie, wraz z niezbędną infrastrukturą. Sprawimy, że miejsce to zostanie na długo w pamięci osób, które będą mogły je podziwiać!

Edukacja

Prowadzisz placówkę edukacyjną, szkołę, uczelnię lub firmę szkoleniową? Jeżeli zależy Ci na tym, aby uczniowie, studenci czy kursanci mogli zdobywać wiedzę skuteczniej i efektywniej, to powinieneś zainwestować w cyfryzację swojej placówki!

Firma EKSPOS zajmuje się kompleksową cyfryzacją placówek edukacyjnych, dzięki którym zyskują one miano nowoczesnych i innowacyjnych. W konsekwencji, przyciągają do siebie zdecydowanie większą ilość osób, które są zainteresowane najnowszymi metodami edukacji.

Wykonujemy całościowe prace związane z technologiczną modernizacją- począwszy od przygotowania sal dydaktycznych w odpowiedni sprzęt i nagłośnienie (rzutniki, interaktywne tablice, modele czy mapy), na instalacji i montażu całej niezbędnej infrastruktury kończąc.

Nasze rozwiązania technologicznie, mimo wysokiego zaawansowania, są bardzo proste w użytkowaniu- dlatego też, nawet najbardziej konserwatywnie nastawiona do nowinek technicznych kadra poradzi sobie z ich obsługą. Przekonały się o tym najbardziej renomowane uczelnie w Polsce- między innymi Politechnika Gdańska, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, czy Warszawski Uniwersytet Medyczny!

sala1.jpg
20231006_201950.jpg

Aplikacje multimedialne

 

AV, AR, wirtualne spacery

Naszą ofertę poszerzamy również o projektowanie nowoczesnych aplikacji multimedialnych, oprogramowania AV, AR, a także o wirtualne spacery.

Wyobraź sobie, że prowadzisz wystawę, muzeum, czy innego rodzaju obiekt, w którym znajdują się wyjątkowe miejsca i przedmioty, które można podziwiać w ramach bezpośrednich odwiedzin. A teraz wyobraź sobie, że wszyscy Twoi goście mogą Cię odwiedzić w dowolnym terminie, o każdej porze dnia i nocy. Do tego właśnie służą nasze aplikacje multimedialne i wirtualne spacery!

Niezależnie zatem od tego, czy prowadzisz placówkę użyteczności publicznej, czy też własny biznes- na przykład biuro nieruchomości lub firmę deweloperską- od teraz, wirtualne odwiedziny (tak pożądane ostatnimi czasy) są na wyciągnięcie ręki.

Przenieś się w świat multimedialnych wycieczek i najnowocześniejszych, praktycznych aplikacji multimedialnych, które wprowadzą Twoją firmę na wyższy poziom!

Muzea i centra nauki

W epoce cyfryzacji, wystawa muzealna to coś zdecydowanie więcej, niż wzbudzające podziw i zachwyt eksponaty. To przede wszystkim fascynująca przygoda, która ma na długo pozostać w pamięci odbiorcy. Zwiedzający oczekują, że czas spędzony w muzeum będzie niepowtarzalną, multimedialną i wielobodźcową wycieczką w głąb przeszłości.

I właśnie w tym pomaga nasza firma- dzięki kompleksowemu przygotowaniu scenografii muzealnej (audio-video-światło), a także multimedialnym urządzeniom wraz z oprogramowaniem, wprowadzamy muzea i centra nauki w epokę digitalizmu. Dzięki temu, instytucje te mogą przekazywać wartościową wiedzą w fascynującej i angażującej odbiorcę formie. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy gośćmi muzeum są przede wszystkim dzieci i młodzież- przy obecnym rozwoju technologicznym, cyfryzacja muzeów i centrów nauki jest w tym kontekście w zasadzie koniecznością. A na pewno- elementem przyciągającym odbiorcę.

Kompleksowa obsługa centrów nauki i muzeów od A, do Z- począwszy od oprogramowania, treści multimedialnych, aż po organizację i montaż niezbędnej infrastruktury czy zaaranżowania scenografii- to  właśnie możemy zaproponować naszym klientom, wśród których znajduje się chociażby Muzeum Narodowe w Gdańsku i wiele innych placówek edukacyjnych.

IMG-20230718-WA0055.jpg
bottom of page